İkinci El Raf Alan Yerler

İkinci El Raf Alan Yerler

Mağazanızı ya da deponuzu yeniledi ya da sektör değiştirdiyseniz, mevcut deponuzu farklı amaçlarla kullanmak istiyor ya da kullanımda olan raflarınızın değişme vakti geldiyse, bu yazı tam da sizler için.

İşletmecilik ve ticaret büyük yetenek ve sabır ister, bazıları bu meşakkatli yolda kısa sürede büyük başarılar elde ederken, bazıları da yaptığı yatırımı yerine bile koyamadan ticaretten çekilmek zorunda kalır. Özellikle depo kiraları, mağaza tadilat giderleri, personel maaşları belirli bir noktadan sonra işletmeniz için büyük yük halini alabilir. Dolayısıyla yapılacak tek şey, işletmenin faaliyetine son vermek ya da sermaye bulup farklı sektör ya da lokasyonlara yönelmektir. Bu noktada hali hazırda mağazanızda, ofisinizde ya da deponuzda kullandığınız raf sistemlerini satarak gelir elde edebilir, zararınızı bir nebze olsun aza indirebilirsiniz.

İkinci el raf sistemleri olarak mağazanızda, deponuzda ya da ofisinizde kullanım dışı olan raflarınızı beklediğiniz değerin çok daha üzerinde satın alıyor, işletmenize nakit ödeme avantajıyla sıcak para girişi sağlıyoruz.

 

Bizden Teklif Almadan Raflarınızı Kesinlikle Satmayın

 

Evet bu kadar iddialıyız. 10 yıllık tecrübemiz ve uzman ekibimizle durumu ne olursa olsun eski raflarınızı satmadan önce mutlaka bize danışarak fiyat teklifi almanızı önermekteyiz. İstanbul ikinci el raf alan yerler içerisinde en ideal fiyat teklifini veriyor ve satın alım sonrasında nakliye, lojistik işlemlerini bizzat gerçekleştiriyoruz. Özellikle de-montaj işlemleri sırasında mağazanıza ya da deponuza kalıcı hasar vermeden, iş güvenliği talimatlarına bağlı olarak zahmetsiz ve kısa sürede söküm işlemini gerçekleştirerek ikinci el raflarınızı ana depomuza lojistike ediyoruz.

İkinci el raf alımı yapan şirketimiz, kesinlikle kilo karşılığı alım yapan hurdacı mantığıyla çalışmamakta, satın alınan rafları türlerine göre tadilattan geçirerek geri dönüşüm sistemine dahil etmekte ve ekonomiye katkı sağlamaktadır. 2. El raf sistemleri alımı konusunda İstanbul dışında tüm Türkiye’ye hizmet vermekte ve raflarınızı en yüksek değerle satın almaktayız. İkinci el raflarınızı nakit olarak satmak için bizimle iletişime geçebilir, fiyat tekliflerimizi dikkate alabilirsiniz.

Resimler :

Bize yazın

Bilgi veya teklif almak aşağıdaki seçeneklerden birini kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

freebuild

İletişim

Telefon: +90 212 476 3121
GSM: +90 532 308 66 50
E-posta : info@ikincielraf.com

freebuild

Adres

Selahaddin Eyyubi Mah. 1633. Sok. No:3 Esenyurt İstanbul

freebuild

Bizi takip edin

Yandex
+90 212 476 3121