Doğru Raf Sistemlerine Sahip Olun!

Doğru Raf Sistemlerine Sahip Olun!

erimsiz bir market depo sistemi işletme stoklarınızın kontrolünü zorlaştıracağı gibi kâr marjınızı da olumsuz etkileyebilir. Market depolama ünitelerinin yanlış kurulumu ürünlerinize zarar verebilir, bütçenizi olumsuz etkileyebilir ve ziyaretçilerinizin kötü bir müşteri hizmeti deneyimi yaşamasına sebep olabilir.

İhtiyaçlarınıza uygun bir raf sistemi kurmanın önemi asla göz ardı edilemez. Market ya da mağazalarınızda doğru raf sistemine sahipseniz, müşterilerinizin işletmenizi düzenli olarak ziyaret etmelerini teşvik edecek çok daha gelişmiş bir alışveriş deneyiminin avantajlarından hemen yararlanmaya başlayacaksınız. rafturk-market-raf-sistemleri-1

İşletmenizin ölçeği hangi boyutta olursa olsun, raf ünitelerinizin kalitesini ve verimliliğini sürekli değerlendirmeli ve market depo raf sistemleri ile ilgili düzenli olarak uzman tavsiyesi almalısınız.

Günümüz süpermarketleri, eskisine kıyasla daha fazla gıda dışı ürün satarak potansiyel müşterilerinin sayısını arttırmayı hedeflemekteler. Artık elektrikli eşyalar, giysiler, ev eşyaları, ev eğlencesi, kırtasiye, çocuk oyuncakları ve bahçecilik gibi süpermarketlerden çok sayıda ürün satın almak mümkün.

Süpermarketlerde satılan çeşitli ürünlerin farklı gereksinimlerini karşılamak adına, market içerisinde ya da depoda sahip olduğunuz tüm raf sistemlerinin esnek olması ve satacağınız mevcut ya da planlanan tüm ürünlere kolayca uyum sağlayabilmesi gerekecektir. Dolayısıyla market için raf sistemleri seçimi çok yönlü değerlendirilmeli ve kurulum öncesi hazırlıklar mutlaka bir uzman eşliğinde gerçekleştirilmelidir.

rafturk-market-raf-sistemleri-6

Rafturk süpermarket raf sistemleri sahip olduğu geniş raf modelleri seçenekleri ile verimliliğinizi ve satışlarınızı artırmanıza, saklı maliyetleri azaltmanıza yardımcı olacak. Sizlere de market içinde ve çevresindeki diğer önemli ve acil konular üzerinde yoğunlaşmanıza imkan tanıyacaktır.

Rafturk olarak hedefimiz, uzman ekibimiz tarafından belirlenen marketinizin gereksinimlerine göre en doğru raf sistemi çözümlerinin sizlere sağlam ve objektif bir öneri ile sunulduğundan emin olmanızı sağlamaktır.

Süpermarket rafları ve depo raf sistemlerinin yanında işletmeniz için tüm market aksesuarları ve market ekipmanlarına da yine Rafturk güvencesi ile sahip olabilirsiniz.

Market ekipmanları ürünlerimiz arasında ise:rafturk-market-raf-sistemleri-7

Market arabası, tekerlekli market sepeti, plastik el sepeti, metal el sepeti, tekli ya da ikili ekmek dolapları, tel promosyon havuzları ve döner turnikeler yer almakta.

Marketlere dair tüm çözümlerimizi incelemek için kategori sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Raf modelleri ve raf fiyatları ile ilgili bilgi almak için ise Rafturk iletişim sayfasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Resimler :

Tagler : ağır yük raf

Bize yazın

Bilgi veya teklif almak aşağıdaki seçeneklerden birini kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

freebuild

İletişim

Telefon: +90 212 476 3121
GSM: +90 532 308 66 50
E-posta : info@ikincielraf.com

freebuild

Adres

Selahaddin Eyyubi Mah. 1633. Sok. No:3 Esenyurt İstanbul

freebuild

Bizi takip edin

Yandex
+90 212 476 3121