İkinci El Raf Alım Satım İstanbul

İkinci El Raf Alım Satım İstanbul

Depolarınızda ya da mağazalarınızda kullandığınız ya da atıl vaziyette bir kenarda bıraktığınız ikinci el raflarınız mı var? Haftalarca ya da aylarca beklemekten sıkıldınız mı? Öyleyse ikinci el raflarınızı beklediğiniz en yüksek değerde ve sizlere zahmet vermeden satın alıyor, sizleri eskici ya da hurdacı derdinden kurtarıyoruz.

Aklınıza gelebilecek depo, mağaza, ofis, dükkan, market gibi hemen hemen her işletmede depolama, stoklama ve teşhir amacıyla tercih edilen raf sistemleri uzun ömürlü olma, kolay kurulum imkanı sunabilme ve daha düzenli görünüm kazandırması nedeniyle son zamanlarda depoların olmazsa olmazı niteliğinde. Buna ek olarak işletmelerin sürekli kendini yenilemesi, depolarında ya da mağazalarında revizyona gitmeleri piyasada atıl vaziyette bol miktarda raf artığı doğmasına neden olmuştur. Bu noktada işletmelerin ve mağazaların en çok sıkıntı çektiği nokta eskiyen rafların kime ve nasıl satılacağı ya da yenilerinin kimden ne kadara alınacağı noktasıdır. Bizler bu noktada ikinci el raf alım satım uzmanı olarak imdadınıza yetişiyor ve sizleri bu yükten kurtarıyoruz.

 

Eskiyen Raflarınızı Ne Yapıyoruz?

 

İkinci el raf alım satım İstanbul merkezli ofisimizde sizlerden gelen talepler üzerine deponuz, mağazanız ya da işletmenizdeki ikinci el raflarınızın mevcut durumunu inceliyor, kullanılabilirlik analizi sonrasında, hangi durumda olursa olsun değerinin çok daha üzerinde bir bedelle raflarınızı satın alıyoruz. İstanbul merkezli başta Anadolu ve Avrupa yakası olmak üzere tüm Türkiye’de faaliyet gösteren şirketimiz aynı gün içerisinde tüm raflarınızı nakit olarak satın alıyor, de-montaj sürecini, işlerinizi engellemeyecek şekilde planlayarak titiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

 

Bize danışmadan ikinci el raf alıp satmayın!!!

Cazip fiyat tekliflerimiz ve her bütçeye uygun ikinci el raf sistemlerimizle sizlerin hizmetindeyiz.

BİZE YAZIN

 

Eskisi Gitsin Yenisi Gelsin

 

Mağaza olarak eskisinden sıkıldığınız raflarınızın yerine çok daha kaliteli, mağazanıza yepyeni bir görünüm kazandıracak ikinci el raf sistemlerini piyasa değerinin çok daha altında sunmanın gurunu yaşıyoruz. İstanbul 2. El raf sistemleri olarak hafif depo raflarından, çelik arşiv raf sistemlerine, ağır yük raf sistemlerinden, ofis içi hafif çelik raf sistemlerine kadar yüzlerce farklı seçenekte her bütçeye uygun ikinci el raf sistemlerini ayağınıza getirmekteyiz. 2. El raf sistemleri alım satım hizmetleri veren şirketimiz on yılı aşkın tecrübesiyle Türkiye’nin en tecrübeli raf tedarikçisi olarak, siz değerli müşterilerine hizmet vermekte.

İkinci el raf alımı ve satımı için ücretsiz teklif alabilir, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Resimler :

Bize yazın

Bilgi veya teklif almak aşağıdaki seçeneklerden birini kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

freebuild

İletişim

Telefon: +90 212 476 3121
GSM: +90 532 308 66 50
E-posta : info@ikincielraf.com

freebuild

Adres

Selahaddin Eyyubi Mah. 1633. Sok. No:3 Esenyurt İstanbul

freebuild

Bizi takip edin

Yandex
+90 212 476 3121