İkinci El Raf Satan Yerler

İkinci El Raf Satan Yerler

Mağazanızın, deponuzun ya da ofisinizin ihtiyacı olan her türden, her ebattan raf sistemlerini bulabileceğiniz ikinci el raf satan yerler içerisinde bize danışmadan raf satın almayın. Özellikle sınırlı bütçe ile kurduğunuz mağazanız ve depolarınızda sıfırından hiçbir farklı olmayan ikinci el raf sistemleri ile donatmak işletmecilik açısından çok daha verimli sonuçlar vermektedir. Şirketimizin en önemli değerlerinden birisi olan müşteri memnuniyeti, onlara en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarda sunmak ve satış sonrasında da teknik destek ve garanti hizmeti vermekten geçmektedir. Bu misyon doğrultusunda 10 yılı aşkın bir süredir başta İstanbul merkezli olmak üzere tüm Türkiye’de faaliyet gösteren ikincielraf.com, binlerce farklı seçenek ve yüzlerce mutlu müşteriyle sektörün öncülüğünü yapmaya devam etmekte.

 

İkinci El Raf Satın Almanın Artıları Nelerdir

 

İkinci el raflar, aşağıdaki artılarıyla kullanıcılara birçok kolaylık sağlamaktadır. Bunlar:

1. Yeni raflara göre daha ucuzdur: Kullanım amacı hem yeni raflarda hem de eski raflarda aynıdır. Dolayısıyla özellikle teşhir amaçlı olmayacaksa, ağır yük raf sistemleri ve hafif depo raf sistemlerinde ikinci el tercih edilmesi maliyetleri önemli ölçüde azaltacaktır. Çünkü bu raf sistemleri çelik konstrüksiyondan imal edilmiş olup ikinci el olsalar dahi sağlamlığını korumaya devam etmektedir.
2. Kısa sürede temin edilebilirler: İkinci el raf sistemleri endüstriyel ortamlarda sıkça el değiştirdikleri için, yeni raf sistemlerine nazaran çok daha kısa sürede tedarik edilebilmektedir.
3. Tür ve ebat çeşitliliği yenilere göre daha fazladır: Sıfır olarak satılan raf sistemlerine göre çeşitlilik ve boyut seçenekleri daha fazladır.

Bunlara ek olarak ikinci el raf alırken dikkat edilecek hususlar aşağıdaki gibi sıralanabilir.

1. Bildiğiniz ve kalitesinden ödün vermediğiniz yerlerden satın almaya özen gösterin
2. Paslı, korozyona uğramış ya da hasarlı rafları kesinlikle satın almayın
3. Satın aldığınız yerin lojistik ve montaj işlemleri yapıp yapmadığını mutlaka öğrenin. Çünkü ikinci el raf sistemlerinin montajı, uzun ömürlü kullanım açısından önem taşımaktadır.
4. Deponuzun alanına ve boyutlarına uygun raf tercihinde bulunun. Şayet konu hakkında bilginiz yoksa ücretsiz ikinci el raf montaj projesi yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
5. Montaj aşamasında, rafların iş güvenliği talimatlarına uygun yerleştirildiğinden emin olun.
Yüklerinizin türüne göre raf seçimi gerçekleştirin. Hangi rafı seçeceğinizi bilemiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ucuz ikinci el raf sistemlerinin satışının gerçekleştiren şirketimiz tüm Türkiye’de ihtiyacınız olan uzman kadrosuyla sizlerle.

Telefonuma 1xbet yukle və hər yerdə mərc et imkanı əldə etdim.

Resimler :

Bize yazın

Bilgi veya teklif almak aşağıdaki seçeneklerden birini kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

freebuild

İletişim

Telefon: +90 212 476 3121
GSM: +90 532 308 66 50
E-posta : info@ikincielraf.com

freebuild

Adres

Selahaddin Eyyubi Mah. 1633. Sok. No:3 Esenyurt İstanbul

freebuild

Bizi takip edin

Yandex
+90 212 476 3121